Witam wszystkich,
Niedługo minie pół roku odkąd staram się służyć swoją pomocą Koleżankom i Kolegom za pomocą strony Tomka Miodka. Chciałbym podsumować te pół roku i zdać niejako relację z tego co otrzymuję od wszystkich na swoją skrzynkę pocztową. Jak Państwo wiecie część odpowiedzi na zadawane pytania jest publikowana na stronie Tomka Miodka. Jednak pokaźna część nie jest publikowana, bo taka jest prośba osoby zadającej pytania. Z resztą nawet ja nie odważyłbym się na publikacje tego, gdyż niekiedy piszecie do mnie w związku ze swoimi osobistymi problemami i niekoniecznie związanymi z pszczołami. Tu chciałby Wszystkim podziękować za zaufanie do mnie. Staram się odpowiedzieć na każde Wasze pytanie, chociaż dostaję ich bardzo dużo. Niekiedy kilkanaście w ciągu tygodnia. Jeśli tak się zdarzyło, że kogoś pominąłem, to przepraszam (skleroza :-)).
Cieszy mnie też i to, że strona Tomka Miodka jest coraz bardziej popularna. Nie tylko śledzą ją pszczelarze, ale także konkurencja szeroko rozumiana. Miałem okazję się o tym przekonać otrzymując kilka propozycji na odpłatną zmianę miejsca publikacji. Nie skorzystałem z nich, gdyż uważam, że w tym wypadku komercja wypaczyłaby sens podjętego działania wespół z Panem Tomkiem. I niech tak zostanie.
Panu Tomkowi chciałbym podziękować za danie mi możliwości pomagania innym. To moja ?spłata długu? za bezinteresowną pomoc, jakiej ja z kolei doświadczyłem od wielu ludzi dobrej woli w bardzo trudnych czasach dla mnie.
Pozdrawiam
Zygmunt